Aktualności

Członek PPTB Laureatem prestiżowej nagrody

26-go czerwca w Hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2015. Tegorocznym laureatem tej prestiżowej nagrody przyznawanej stabilnym markom od lat cieszącym się renomą wśród wykonawców i zdobywcą tytułu Złota Budowlana Marka Roku 2015 został jeden z członków PPTB - firma ATLAS Sp. z o.o.. Gratulujemy!

Patronat PPTB nad prestiżowym wydarzeniem branży

Polska Platforma Technologiczna Budownictwa objęła patronatem merytorycznym największe wydarzenie w branży polskiej stolarki otworowej – VI Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 21-22 maja 2015 roku w Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: www.kongres-stolarki.pl

Forum Gospodarcze powiatu tomaszowskiego pod patronatem PPTB

Polska Platforma Technologiczna Budownictwa objęła patronatem merytorycznym Forum Gospodarcze Powiatu Tomaszowskiego, które odbyło się 12 czerwca 2015 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas Forum p. Agnieszka Kowalska w imieniu ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, Koordynatora PPTB wystąpiła z prezentacją pt. „Możliwości oraz doświadczenia z pozyskiwania i realizacji międzynarodowych projektów badawczych”.

Zaloguj się